Sohbet Girişi
kullanıcı
şifre
  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  

Hakkımızda

Bu sayfaya giriş yapan kullanıcıların bizleri yakından tanımak istediklerini fark ettik, detayları aşağıda okuyabilirsiniz.

Sohbet odalarımız 2006 yılında faaliyete geçmiş siz değerli misafirlerimize yazılı sohbet imkanı sunmaktadır. Sohbetsitesi.net irc (internet relay chat) alt yapısını kullanarak birden fazla web sitesinden bağlanan topluluğu bir ortamda buluşturan aracı sohbet sitesidir. Amacımız bizleri ziyaret eden ve zaman geçirmek isteyen her insanın nezih bir ortamda muhabbet edebileceği denetimi sıklıkla olan bir ortam oluşturmak ve bunu süreklilik haline getirmektir.

Eğlenceli sohbet sitesi ile sizlere uzağı yakın etmek için interneti aracı kılıyoruz. Üye olmadan dilediğiniz her an kesintisiz bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sohbet kanalları dışında ek olarak eğlenceli yarışmalar, çeşitli oyun ve ödüller kazanabileceğiniz oyun odalarımızıda değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Genel Kurallar
kurallarSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır.
kurallarTürkiye Cumhuriyeti yasalarında yer alan genel görgü kurallarının geçerli olduğunu Unutmayın!
kurallarFarklı sitelerin reklamını yapmak veya benzer şekilde başka sitelere kullanıcıları çağırmak kesinlikle yasaktır!
kurallarDin, dil, ırk siyaset vb. konuları açmak, aşağılayıcı şekilde (alay etmek) konuşmak yasaktır.